1. HABERLER

  2. PROJELER

  3. Qu Green Yelki Satışa Çıktı
Qu Green Yelki Satışa Çıktı

Qu Green Yelki Satışa Çıktı

Qu Green Gayrimenkul Geliştirme tarafından Güzelbahçe Yelki'de hayata geçirilen Qu Green Yelki projesi 23 apartman ünitesi ve 4 villadan oluşuyor. Satışa çıkan projenin satışları Towerlife Gayrimenkul tarafından yapılıyor.

A+A-

Qu Green Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Sinan Yöney, İzmir’deki yeni projesi Qu Green Yelki hakkında bilgiler verdi.

Yöney, Qu Green Yelki projesinin Seferihisar yolu üzerinde modern ve minimalist çizgide yer aldığını, aynı zamanda konforlu bir yaşam sunan konut projesi olduğunu vurguladı.

Qu Green Yelki’nin çevreci bir konut projesi olduğunun altını çizen Sinan Yöney, projenin LEED Sertifikasına sahip olduğunu, 23 apartman ünitesi ve 4 villadan oluştuğunu aktardı. Towerlife Gayrimenkul’un Güzelbahçe’de kurduğu satış ofisinde proje, bilgi almak isteyenlere tanıtılıyor. Satış ofisi projeyi merak eden herkesin ziyaretine açık.

İstanbul’dan gelenler için özenilen bir yaşam olduğunu dile getiren Yöney, doğal, ferah ve modern olanaklara sahip yeni bir yaşam kurguladıklarını söyledi. Bölgedeki turistik ve doğal güzelliklerin ön planda olduğu lokasyonlara yakınlığına dikkat çeken Qu Green Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Sinan Yöney, “Qu Green Yelki lokasyon olarak Urla’ya, Çeşme’ye, İzmir’e yakın ayrıca çevredeki yaşam kalitesi ve çizgisi yüksek. Projenin kendi içerisinde kapalı otopark, spor salonu gibi tesisleriyle hem şehrin içinde dinamik, modern bir hayat aynı zamanda da özlenen, doğayla iç içe, kaçmak istediğimiz yerler çok yakın keyifli bir hayat sunuyor. Urla, Çeşme, Sığacık gibi bölgedeki turistik ve doğal güzellikleri ön planda olan lokasyonlara yakın bir proje.” İfadelerine yer verdi.