Nazilli Belediye Meclisinde İmar Konuları Görüşüldü!

Nazilli Belediye Meclisinde İmar Konuları Görüşüldü!

Nazilli Belediyesi yılın son toplantısı olan Aralık 2016 olağan Meclis toplantısı Nazilli Belediyesi Belediye Meclis Salonunda Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Yılın son Meclis Toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek kar

A+A-

Meclis toplantısında ilk gündem maddesi olan geçici işçi vizeleri görüşülerek oy birliği ile karar bağlanırken, Arslanlı Mahallesinde Nazilli Belediyesi tarafından yapılan Düğün Salonu, Spor Tesisi ve Parka belirlenen isimlerin verilmesi meclis üyelerince görüşüldü. Oy birliği ile alınan karar gereği Beyler caddesindeki parka 30 Mayıs 1971-12 Eylül 1980 yıllarında Belediye Başkanlığı yapmış Merhum Mustafa Kemal Yağcıoğlu, Nazilli Belediyesi tarafından yapılan Arslanlı Spor Tesislerine 18 Eylül 1980-25 Mart 1984 yılları arasında belediye Başkanlığı yapan merhum Uğur Ünal’ı ismi verilirken, yine Nazilli Belediyesi tarafından yapılan Arslanlı düğün salonuna 25 Mart 1989-29 Mart 2004 yıllarında Belediye Başkanlığı yapmış Ahmet Bahri Koç’un isimleri verildi

Deve Güreşi Festivali ile ilgili olarak görüşen üyeler 19 Şubat 2017 Pazar günü yapılmasına ve bu tarihe kadar gerekli hazırlıkların yapılmasına oy birliği ile karar verdi.

Meclis gündeminin 4. Maddesinde yer alan Cumhuriyet Mahallesinde 560 Ada 3 Parsele ilişkin plan değişikliği talebi görüşülerek İmar Komisyonuna sevki yapılarak bir sonraki meclise toplantısına oy birliği ile bırakıldı.

Karaçay Mahallesi 772 ada 13 no'lu 46,47metrekarelik arsa vasıflı taşınmazının yol güzergahında kaldığından kamulaştırılması talebinin de görüşüldüğü toplantıda yine İmar Komisyonuna sevki oy birliği karar verildi. Meclis toplantısının son gündem maddesinde Raziye Baytekin ve Emine Akın davası uzlaşması görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.