Kızılay Çeşme'deki 3 Arsası İçin Kat Karşılığı İnşaat İhalesi Düzenliyor

Kızılay Çeşme'deki 3 Arsası İçin Kat Karşılığı İnşaat İhalesi Düzenliyor

Kızılay Genel Müdürlüğü İzmir'in Çeşme ilçesinde bulunan 3 arsası için kat karşılığı inşaat ihalesi düzenleyecek. Firmaların 5 milyon liralık geçici teminat bedeli ödemesi ve tekliflerini en geç 27 kasıma kadar Kızılay'ın adresine iletmesi gerekiyor.

A+A-

İZMİR İLİ, ÇEŞME İLÇESİ, ILICA MAHALLESİNDE BULUNAN TAŞINMAZLARDA KAT KARŞILIĞI BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR

Türk Kızılay Genel Müdürlüğünden: 1- Mülkiyeti Türk Kızılay’a ait İzmir İli, Çeşme İlçesi, Ilıca Mahallesi 5748 Ada 2 ve 7 Parsellerde Bulunan Taşınmazlar ile 5780 Ada 7 No’lu Parselde bulunan; arsa vasıflı taşınmazların, varsa üzerindeki mevcut yapı/yapıların yıkımları ve hafriyatın, gerekir ise ifraz/tevhid işlemlerinin YÜKLENİCİ tarafından yapılması, imar durumuna göre ve KIZILAY'ın uygun göreceği proje uyarınca, T.U.S veya yapı denetim uygulaması ve İş Sağlığı ve Güvenliğine ait tüm bedeller dahil tüm giderleri YÜKLENİCİ tarafından karşılanmak üzere, kat karşılığı inşaat işi yapımı için gerekli plan ve projelerinin hazırlanması, taşınmazın üzerindeki mevcut yapı/yapıların yıkılması, ilgili Belediye ve ilgili idarelerden onaylarının ve her türlü ruhsatlarının alınması ile onaylı projelerine, mahal listesine göre bağımsız bölümlerin, açık ve kapalı otopark inşaatlarının, ada içi ve dışı her türlü teknik alt yapı, çevre tanzimi ve peyzaj ile birlikte, sözleşme ve eki Şartnameler doğrultusunda tamamlanarak, İskan Ruhsatlarının ve Kat Mülkiyeti Tapuları alınacak (KIZILAY'a ait bağımsız bölümlerin elektrik, doğalgaz ve su aboneliği KIZILAY adına yapılıp, sayaçları takılı olacak şekilde) ve bağımsız bölümler paylaşılacaktır.

2- Firmalar, teklifleri ile birlikte en az 5.000.000,00 TL (BEŞMİLYONTÜRKLİRASI) tutarında geçici teminat vereceklerdir.

3- İhaleye ait şartnameler “Ataç-1 Sok. No:32 Yenişehir/ANKARA” adresindeki Genel Müdürlüğümüzden 500,00 TL karşılığında temin edilebilecektir. Şartname bedeli T.C. Ziraat Bankası Çukurambar Ankara Kurumsal Şubesi TR36 0001 0021 1039 0090 2631 36 IBAN numaralı TL hesabına yatırılacaktır. Dekont makbuz yerine geçmektedir. İhale şartnamelerine www.kizilay.org.tr adresinden ulaşılabilecektir.

4- Firmaların ihale zarflarını en geç 27.11.2023 günü saat 11:00’e kadar “Ataç-1 Sokak No 32 Yenişehir/ANKARA” adresindeki Türk Kızılay Genel Müdürlüğü Evrak Sevisine ulaşacak şekilde vermiş/göndermiş olmaları gerekmektedir.

5- 2 Nolu “Teklif ve Teminat Mektubu” zarfı 29.11.2023 günü saat 14:30’da “Ataç-1 Sokak No 32 Yenişehir/ANKARA” adresindeki Türk Kızılay Genel Müdürlüğü toplantı salonunda açılacaktır.

6- Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmaz.

7- Telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

8- Kurumumuz Kamu İhale Kanunlarına tabi değildir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.