İFM Merkez Bankası Binası İhaleye Çıkıyor!

İFM Merkez Bankası Binası İhaleye Çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Finans Merkezi Merkez Bankası Binasını arsa satış karşılığı ihaleye çıkarıyor. İhale saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

A+A-

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Finans Merkezi Merkez Bankası Binasını arsa satış karşılığı  ihaleye çıkarıyor. İhale 28 Şubat 2017 tarihinde yapılacak.

İSTANBUL İLİ ÜMRANİYE İLÇESİ ULUSLARARASI FİNANS MERKEZİ 3328 ADA, 10 PARSELDE TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI (TCMB) HİZMET BİNASININ ARSA SATIŞ KARŞILIĞI GELİR PAYLAŞIMI İŞİ İHALE İLANI

1-İstanbul İli Ümraniye İlçesi Uluslararası Finans Merkezi 3328 Ada, 10 Parselde Türkiye Cumhuriyet Merkez Banksı Hizmet Binasının Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi olmayıp, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Satış, Devir, İntikal, Kiraya Verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliğinin "26. maddesi uyarınca Açık ihale Usulü yapılacak.

2. İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açıktır. Ancak bu uluslarası bir ihale değildir.

3. İhale için başvuracak istekliler ihale dosyalarını ve eklerini Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221 Sokak No:5  34307 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL adresinden 08:30-17:30 saatleri arasında 500 TL (Beş Yüz Türk Lirası) yatırarak satın alabilirler.

4. Teklifdosyaları, aşağıdaki adrese en geç 28/02/2017 tarihine ve saat 11:30'a kadar sıra numaralı alındılar karşılığında ; Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Hizmet Binası taahhütlü olarak gönderilebilir. Posta ile gönderilecek tekliflerin ihale saatine kadar idareye ulaşması şarttır aksi halde posta gecikmesinden idaremiz sorumlu değildir.  

5. Teklifler 28/02/2017 tarihinde, saat 11:30'da istekliler huzurunda İhale Komisyonu tarafından açılacaktır.

6.Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazı ile ikinci oturuma davet edilecektir.

7.Teklifler, Teklif Alma Şartnamesi'nin ilgili maddeleri esaslarına göre değerlendirilecek olup, herhangi bir şartlı teklif kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.