1. HABERLER

  2. TİCARİ PROJELER

  3. V Mall İstanbul AVM Ne Zaman Açılacak?
V Mall İstanbul AVM Ne Zaman Açılacak?

V Mall İstanbul AVM Ne Zaman Açılacak?

İstanbul Başakşehir'de 1 milyar 200 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan V Mall İstanbul AVM'nin inşaat çalışmalarına başlandı. V Mall İstanbul 2023 yılının sonunda doğru açılacak

A+A-

İstanbul’un yeni iş ve çekim merkezi olan ilçesi Başakşehir’e renkli ve canlı bir AVM konsepti geliyor. Şehrin yeni buluşma ve sosyalleşme merkezi olacak olan 1 milyar 200 milyon TL değerindeki ‘V Mall İstanbul’ Alışveriş Merkezi için hafriyat çalışmalarına başlandı. 

İstanbul'un yeni gözdesi olacak olan  ‘V Mall İstanbul’ Alışveriş merkezi, brüt 119 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip. 1 milyar 200 milyon TL değerindeki yeni nesil AVM konseptli ‘V Mall İstanbul’ projesi, tamamlandığında dünyanın en gözde markalarıyla İstanbul'un en beğenilen lezzet mekanlarını ve konforlu alışverişin bütün olanaklarını ziyaretçilerine sunacak.

ULAŞIM AĞI İLE ÇEVRİLİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

Öz sermayeye sahip güçlü ortaklık yapısıyla inşa edilecek olan ‘V Mall İstanbul’, yanı başında planlanan iki Metro hattı, tramvay hattı ve toplu ulaşım hatlarıyla ziyaretçilerine ve yatırımcılarına büyük avantajlar sunuyor.

‘V Mall İstanbul’ Alışveriş Merkezi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin yanında, yapımı planlanan Kanal İstanbul ile İstanbul Havalimanı’nın kesişme noktasında yer alıyor. Kayaşehir şehir meydanının merkezinde bulunan proje, aynı zamanda Başakşehir Belediyesi hizmet binasına, Merkez camisine, Olimpiyat stadı ve Millet Bahçesine de komşu konumda yer alıyor.

“PROJE ALANINDA HAFRİYAT ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK”

Türkiye’de AVM yatırımlarının son 10 senede hızlı bir büyüme kaydettiğini dile getiren İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, “Ülkemizde şu anda 450’in üzerinde AVM mevcut. 10 milyonun üzerinde kiralanabilir metrekare alanı ile AVM’ler ülke ekonomimize büyük katkı sağlıyor.  Arsamızın yer aldığı İstanbul- Başakşehir bölgesi, hükümetimizin başta sağlık olmak üzere bölgeye yaptığı dev yatırımlar ile özel sektörün geliştirdiği konut, iş ve yaşam projelerinin yer aldığı bir bölge. Arsamızın yer aldığı Kayaşehir’deki bu meydan, yaptığımız araştırmalar neticesinde Alışveriş Merkezi talebini doğurdu ve ortaklarımızla bir AVM Kompleksi yapımına karar verdik. Krediye ihtiyaç duymadan öz sermayeye sahip güçlü ortaklık yapımızla proje alanında hafriyat çalışmalarına başladık. Etki alanı büyük olan Başakşehir’de hayata geçireceğimiz ‘V Mall İstanbul’ Alışveriş Merkezimiz biliyoruz ve inanıyoruz ki; yatırımcılarımıza kazanç dolu fırsatlar sunacaktır. ‘V Mall İstanbul’ Alışveriş Merkezimizin kiralanabilir alanlarında; seçkin markalar, rafine lezzetler, zincir mağazalar, kafe ve restoranlar ile sanat ve eğlence ünitelerinin yer alacağı mekanlarla İstanbulluların hayatına değer katmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

İnşaat çalışmalarının başladığı “V Mall İstanbul” Alışveriş merkezinin 2023 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

V MALL İSTANBUL NEREDE?

İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden olan Başakşehir/Kayaşehir şehir meydanının tam merkezinde; Başakşehir Belediyesi yeni hizmet binasına, Merkez Camisine, Millet Bahçesine komşu konumdadır. Ayrıca; Türkiye’nin faaliyete geçmiş ve geçecek olan en büyük projelerinden Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastahanesi, İstanbul Yeni Havalimanı ve Kanal İstanbul projelerinin kesişme noktasında yer almaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.