Esenler Çiftehavuzlar Kentsel Dönüşümünde Yeni Bir Adım!

Esenler Çiftehavuzlar Kentsel Dönüşümünde Yeni Bir Adım!

Esenler Çiftehavuzlar Mahallesi'ndeki hak sahibi vatandaşların Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde askıya çıkarılan mülkiyet analizlerini kontrol etmesi gerekiyor. Analizler 1 Mart'a kadar askıda kalacak.

A+A-

Esenler Belediyesi'nin  TOKİ  ile birlikte Çiftehavuzlar Mahallesi'nde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmalarında yeni bir adıma geçildi. Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü'nce hazırlanan mahalledeki hak sahiplerinin mülkiyet analizleri, Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde askıya çıkarıldı. Bir yanlışlığa meydan vermemek için hak sahiplerinin Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi'ni ziyaret ederek askıya çıkan analizleri kontrol etmeleri gerekiyor. Analizler 1 Mart'a kadar askıda kalacak. 

SÖZLEŞMELER İMZALANACAK 

Analiz çalışmalarında mutabakat sağlandıktan sonra Esenler Belediyesi ile TOKİ birlikte mahalle ile ilgili bir fizibilite çalışması yapacak.  Bu fizibilite çalışmasına göre hak sahipleri ile sözleşme imzalanacak ve kentsel dönüşüm çalışmaları başlatılacak.

MÜLKİYET ANALİZLERİNİ KONTROL EDİN

85 bin metrekareyi kapsayan alanla ilgili olarak Türkiye'ye örnek bir kentsel dönüşüm projesi hazırladıklarını söyleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Hak sahiplerimizi mülkiyet analizlerini kontrol etmek için belediyemize bekliyoruz. Bu ön hazırlıkları bir an önce tamamlayıp Çiftehavuzlar Mahallemize kazmayı vurmak istiyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.