Doğru Kampanyalar Gayrimenkul Satışını Hızlandırır

Doğru Kampanyalar Gayrimenkul Satışını Hızlandırır

İnşaat sektöründe durgunluğu gidermek için son 7 aydan beri birbiri ardına kampanyalar düzenleniyor. Doğru kurgulanan kampanyalar, satışları ciddi oranda artırıyor.

A+A-

Hükümetin, iç piyasada tüketimi canlandırmak, sektördeki daralmanın önüne geçmek ve istenilen hareketlenmenin yakalanması için attığı adımlara, özel sektör de uzayan vadeler, azalan peşinatlar, KDV bizden gibi kampanyalarla eşlik ediyor.

Sıkıntılı süreçlerde doğru kurgulanan kampanyaların büyük önem taşıdığını vurgulayan OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower iş ve yaşam merkezi için bir süre önce düzenledikleri “yüzde 18 KDV bizden” kampanyasının beklediklerinin ötesinde geri dönüş sağladığını kaydetti.

Ünal Pala, geçen yılsonunda sektördeki durgunluğu gidermek için profesyonel tanıtım ve satış ekipleriyle yaptıkları toplantıda, iş dünyası için KDV’nin öneminden yola çıkarak yüzde 18 gibi yüksek oran olan ofis KDV’sini üstlenmeyi kararlaştırdıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“Satış satranç gibidir. Hamlelerinizi iyi planlamalı, bir sonraki hamleyi kestirerek hareket etmelisiniz. Kurgulayacağınız basit çözümlerle satışları artırabilirsiniz. KDV bizden o denli tuttu ki tüm ekonomik olumsuzluklara karşın iki ay bile olmadan 9 büyük ofis satışı gerçekleştirdik. Genelde kampanyalar son günlerde daha fazla hız kazanacağından son gün olan 28 Şubat’a kadar satışların önemli bölümünü tamamlamayı planlıyoruz.”

Pala, Mart ayı ile birlikte Regnum Sky Tower’ın prestijli dünyasına adım atmak isteyenlere “kira öder gibi ofis sahibi olacakları 60 aya kadar vade seçenekli” yeni kampanya da sunacaklarını sözlerine ekledi.

-REGNUM SKY TOWER İŞ VE YAŞAM MERKEZİ-

Kasım 2016 itibariyle mesainin başladığı Regnum Sky Tower’da 29 katta, 115 ofis bulunuyor. Çukurambar Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerindeki Regnum Sky Tower, eğlence odaları, misafirlerin ağırlanabileceği modern VIP toplantı salonları, anti-stres bahçeleri ve misafir otoparkları ile firmaların her ihtiyacına çözüm üretecek. 156 metre yükseklik ve özgün mimarisiyle Başkent’in yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’ın  yatay bölümünde yer alan yaşam sokağı ise Ankaralılar’ın yeni buluşma mekanı olacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.