Ankara-Niğde Otoyol Projesi İhalesi 25 Mayıs'ta!

Ankara-Niğde Otoyol Projesi İhalesi 25 Mayıs'ta!

Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli ile yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmeti 25 Mayıs'ta ihale edilecek..

A+A-

Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli ile yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmeti ihale edilecek. Ankara-Niğde Otoyolu Projesi ihalesi 25 Mayıs'ta yapılacak.

ANKARA-NİĞDE OTOYOLU PROJESİ YAP-İŞLET-DEVRET MODELİ İLE YAPILMASI, İŞLETİLMESİ VE DEVRİ PROJESİNİN YAPIM DÖNEMİ MÜŞAVİRLİK HİZMETİ İHALE EDİLECEKTİR

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünden:

İHALE KONUSU:  Ankara  - Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti

İHALE DOSYASI SATIŞ BEDELİ: 10.000 TL

GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI : 3.000.000 TL

İHALE TARİH VE SAATİ: 25 Mayıs 2017 Saat 14.30

 

1 - “Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşinin ihalesi; 25.05.2017 günü saat 14:30’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/ANKARA B-Blok 3. Kat İşletmeler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda, İhale Komisyonu huzurunda kapalı teklif alma usulüne göre yapılacaktır.

2 - İhalenin Konusu: Yüksek Planlama Kurulu’nun 06.03.2015 tarih ve 2015/T-6 sayılı kararına dayalı olarak 3996 sayılı ‘Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-İşlet-Devret Modeli Çerçevesinde Yaptırılması Hakkında Kanuna göre ihalesi yapılacak olan Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşidir.

3 - İstekliler; 24.04.2017 tarihinden itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat: 3’te ihale dosyasını ücretsiz olarak görebilirler. İhaleye ilişkin ihale dosyası satış bedeli (KDV Dahil) 10.000 TL’dir. İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü Muhasebe, Kesin Hesap ve Raporlama Şubesi Müdürlüğü’ne yatırmalarını müteakip, aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabileceklerdir.

4 - Söz konusu işe ait Geçici Teminat Tutarı 3.000.000 TL (Üç Milyon Türk Lirası)’dır. Teminat olarak kabul edilecek değerler, İdari Şartnamenin ilgili maddelerinde belirtilmiştir.

5 - Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 (yedi) gün öncesinden başlamak üzere ihale tarihinde ihale saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat:3 İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilecektir. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler ile postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecektir. Saat ayarında Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) Kurumu’nun saat ayarı esastır.

6 - İhaleye katılacaklarda aranılacak şartlar, işe ait İdari Şartnamede belirtilmiştir.

7 - Anılan iş 3996 sayılı Kanunun 12. Maddesine göre, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamı dışında ihale edilecektir.

8 - İdare, görevlendirmeyi yapıp yapmamakta tamamen serbest olup istekliler, İdare’nin bu serbestliğinden dolayı herhangi bir nam altında İdare’den talepte bulunamazlar.

İlgilenenlere ilanen duyurulur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.