Okkalar İnşaat'tan 200 Milyon TL'lik 4 Yeni Proje!

Okkalar İnşaat'tan 200 Milyon TL'lik 4 Yeni Proje!

2017 yılında hedef büyüten Okkalar İnşaat, dört yeni projeyi hayata geçirecek. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; Arma Menta, Arma Modern, Arma Cadde ve Arma Kent projelerini toplamda 200 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştireceklerini açıkla

A+A-

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka’nın ev sahipliğinde, 7 Mart 2017 Salı günü düzenlenen basın toplantısında yeni yatırımlarını açıkladı. Yeni projelerini “Arma” serisi adı altında toplayan Okkalar, üçü İstanbul’da biri Konya’da olmak üzere “Yatırımın Arması” olacak dört yeni proje inşa edecek. 

Okkalar İnşaat yeni projeleri hakkında bilgi veren  Okkalar İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka, “Okkalar İnşaat olarak 1976 yılından bu yana yüksek yaşam standartları ve doğa ile uyumlu projeleri hayata geçiriyoruz. İnşaat sektöründe 40 yıllık deneyimi bulunan şirketimiz bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut projesi, iş merkezi ve ticari bina inşa etti. Şirketimiz zamanın beklentilerine cevap vermeyi, başkalarına ilham kaynağı olmayı ve yaptığı işlerde kalite çıtasını daima yüksekte tutmayı en önemli prensip olarak benimsedi. Bu nedenle 2017 yılına da hedef büyüterek girdik. İstanbul’da Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde, Konya’da ise Arma Kent olmak üzere dört yeni projeyi inşa etmenin gururunu yaşıyoruz” diye belirtti. 

Projeler hakkında detaylı bilgiler veren Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; “İnşaat sektöründe 40 yıllık deneyimi bulanan şirketimiz yeni projelerini “Arma” serisi altında topluyor. Üçü İstanbul’da biri Konya’da olmak üzere “Yatırımın Arması” olacak dört yeni projeyi 190 milyon liralık yatırımla hayata geçiriyoruz. İstanbul’da inşa edeceğimiz Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerimizi Mart ayıyla beraber satışa sunduk ve projelerimiz şimdiden büyük ilgi gördü. Yıl sonuna kadar da projelerin tamamının satışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Konut sektörü ile ilgili de açıklamalarda bulundu Mahmut Okka; “Ev alacaklar için peşinatın yüzde 20’den yüzde 5’e çekilmesi ve Türkiye’de ilk kez 240 ay vadeli konut satışı yapılması sektörümüze canlılık kazandırdı. 2017 yılının ilk çeyreğinde, bu rahatlamanın etkilerini görüyoruz ve yeni yatırımlarımızı süratle sürdürüyoruz” diye konuştu.

“Yüzde 20’lik istihdam artışı sağlayacağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın patronlara yönelik istihdam seferberliği çağrısını da değerlendiren Mahmut Okka; “Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısını çok yerinde buluyoruz. Ekonomi çarklarının işleyebilmesi için biz işverenlere büyük iş düşüyor. Elimizi taşın altına koymalı ve istihdamı artırmalıyız. Okkalar İnşaat olarak 2017 yılında yüzde 20’lik bir istihdam artışı sağlayacağız” dedi.

Arma Menta: Aydos Ormanı’nın yanı başında

Kartal’da 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta, Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alıyor. Doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı proje kapsamında; 22.000 m2 inşaat içerisinde, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 158 konut ve 9 ticari alan inşa edilecek. Şehrin merkezinde yüksek yaşam standartları ve doğa ile uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanları bulunuyor. 

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.

Arma Modern ve Arma Cadde: Şehrin merkezinde yükseliyor

Maltepe’de yer alan Arma Modern projesi toplamda 4 bin 155 m2’lik inşaat alanına sahip. Kapalı ve açık otoparkı olan, 8 kat ve tek bloktan oluşan proje; 95 m2 2+1 ve 105 m2 3+1 olmak üzere toplamda 32 adet daireden oluşuyor. 

Kadıköy’ün Göztepe Mahallesi’nde yer alan Arma Cadde projesi, toplamda 2 bin 795 m2 inşaat alanını barındırıyor. Kapalı ve açık otoparkı olan 12 katlı, tek bloklu proje; 2+1 konseptli 24 daireden oluşuyor. Arma Modern ve Arma Cadde projeleri, merkezi konumları ve yatırımcısına sunduğu avantajları ile ön plana çıkıyor.

Arma Kent: Konya’nın en değerli bölgesinde yatırım fırsatı

Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde yer alan Arma Kent projesi, toplamda 53 bin 450 m2 inşaat alanına sahip. 3 blok 230 daireden oluşan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Hamam, sauna, buhar odası, kapalı fitness ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra projede; futbol ve basketbol sahaları, fitness park, çocuk oyun alanları, kameriyeler, süs havuzu, yürüyüş alanı ve kapalı-misafir araç parkı da bulunuyor.

1-ArmaMenta / Kartal

Kartal Soğanlık Yeni Mahallesi, Balıkesir Caddesi’nde bulunan projemiz 5.034m² inşaat alanına sahiptir. 2 blok 158 daireden oluşmaktadır. 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunmaktadır. Ayrıca 9 adet dükkan bulunmaktadır. Prens Adalarından gelen mis gibi deniz havasının, Aydos Ormanları ile kucaklaştığı noktada hayata geçirilen Arma Menta’da site sakinleri, sağlıklı yaşama merhaba diyecekler. Projemizde hamam, sauna, buhar odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, fitness center, süs havuzu, yürüyüş alanı bulunmaktadır. 7/24 güvenlikli olan projemiz kapalı otoparklıdır. Fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor. 

2-ArmaKent / Konya

Konya ili, Selçuklu ilçesi, Şeker Mahallesi’nde bulunan projemiz  13464 m² arsa üzerinde 53450 m² inşaat alanına sahiptir. 3 blok 230  daireden oluşmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunmaktadır. Ayrıca 4+1 dairelerde kat bahçesi bulunmaktadır. Projemizde hamam, sauna, buhar odası, kapalı fitness ve çocuk oyun alanının yanısıra peyzaj alanında futbol ve basketbol sahası, fitness park, çocuk oyun alanları, kameriyeler, süs havuzu, yürüyüş alanı ve misafir araç parkı bulunmaktadır. 7/24 güvenlikli olan projemiz kapalı otoparklıdır. fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor. 

3-ArmaModern/ Maltepe

Maltepe Altayçeşme Mahallesi Çamlı Sokak’ta yer alan proje 1338 m2 arsa alanı üzerine, toplamda 4.155 m2 inşaat alanına sahiptir. Tek bloklu, 8 katlı yapı, 32 adet 95 m2 2+1 ve 105 m2 3+1 daireden oluşmaktadır. Kapalı ve açık otoparkı vardır. Fiyatlar 500 bin TL'den başlıyor. 

4-ArmaCadde / Kadıköy

Göztepe Mahallesi Yeşilbahar Sokak’ta yer alan proje, 717 m2 arsa alanı üzerine toplamda 2.795 m2 inşaat alanına sahiptir. Tek bloklu, 12 katlı, 105 m2 2+1 den oluşan dairenin bulunduğu yapı toplamda 24 daireden oluşmaktadır. Kapalı ve açık otoparkı vardır. Fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.