Büyükyalı Projesi 2018'in İkinci Çeyreğinde 139 Milyon TL Ciro Yaptı

Büyükyalı Projesi 2018'in İkinci Çeyreğinde 139 Milyon TL Ciro Yaptı

Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen projeler içerisinde bir kez daha ciro şampiyonu oldu. 2018 yılının ikinci çeyreğinde 139 milyon 360 bin TL ciro elde edildi.

A+A-

Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen konut projeleri içerisinde Büyükyalı, bu yılın 2. çeyreğinde bir defa daha ciro şampiyonu oldu.

Büyükyalı projesinde bu yılın 2. çeyreğinde, ilk çeyreğe göre yüzde 45.7 oranında bir artışla, 46 bağımsız bölüm satışı karşılığında, 139 milyon 360 bin 250 TL’lik satış geliri elde edildi. Bu yılın 1. çeyreğinde ise 37 bağımsız bölüm karşılığında 95 milyon 616 bin 249 TL tutarında satış gerçekleştirilmişti.

Büyükyalı’nın özenle inşa edildiğini ve topluma ‘İyi Yaşam’ felsefesinin kazandırıldığını ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci; “Bu ivmenin, güçlenen ekonomimizle paralel her geçen gün daha da yükseldiğine birlikte şahit olmaya devam edeceğiz. Ortaya koyduğumuz felsefenin hedef kitlemiz tarafından anlaşılmış olması, bizim için en büyük motivasyon. Bu durumu rakamlarla kanıtlamak ise bizim için ayrıca sevindirici. Büyükyalı, geçtiğimiz yılın Temmuz-Ekim döneminde de en fazla ciro gerçekleştiren proje olmuştu. Büyükyalı, alırken kazandıran ve iyi yaşamın tüm bileşenleri ile kazandırmaya devam eden bir proje” şeklinde konuştu.

İyi bir yaşam vaadi yerine getiriliyor

Büyükyalı, uzun süren bir projelendirme aşamasının ardından, İstanbul’a değer katacak yeni bir yaşam alanı olarak ortaya çıktı. Büyükyalı’da, yepyeni bir konsepti hayata geçirmek, daha önce yapılmamışı gerçekleştirebilmek ve yeni, etkileyici, sıra dışı bir yaşam deneyimi tasarlamak için çalışıldı. Malzeme seçiminden işçiliğine kadar en ince detaylar düşünülerek “İyi Yaşam”ın tüm bileşenleri Büyükyalı’da adeta ilmek ilmek işlendi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.