Aydın’da Ticaret Alanı 15 Milyon TL Bedelle Satışa Çıkarılıyor

Aydın’da Ticaret Alanı 15 Milyon TL Bedelle Satışa Çıkarılıyor

Aydın’ın Söke ilçesinde arsa nitelikli ticaret alanı 15.020.000 TL bedelle satışa çıkarılıyor. İhale 26 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek. Detaylar haberimizin içerisinde yer alıyor

A+A-

Resmi Gazete’de yer alan ilana göre; Aydın’ın Söke ilçesinde arsa nitelikli 3145 metrekare alana sahip Ticaret Alanı (İhtisas Sitesi)15.020.000 TL bedelle satışa çıkarılıyor. İhale 26 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek.

İLANIN DETAYLARI

ekran-goruntusu-2024-06-12-101800.png

Aydın İli Söke Belediye Başkanlığından:

TAŞINMAZ SATILACAKTIR

1. Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıdaki tabloda özellikleri belirtilen taşınmazın, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 36. Maddesi uyarınca kapalı teklif usulü ile şartname hükümlerine göre satış ihalesi yapılacaktır. İhale, Söke Belediye Başkanlığı Hizmet Binasındaki Meclis Salonunda 26.06.2024 Çarşamba günü ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

2.İsteklilerin ihaleye katılımında tanzim edilecek İhale Dosyasında aranacak belgeler aşağıda belirtilmiştir. a- İhaleye katılacak gerçek kişilerden istenilecek belgeler;

1- Nüfus Müdürlüğünden alınacak nüfus kayıt örneği ya da Nüfus cüzdanı sureti ve ikametgah belgesi (Aslı).

2- İhaleye iştirak edecek kişi vekil ise noter tasdikli vekâletname ve imza beyannamesi (Aslı).

3- Söke Belediyesine borcu bulunmadığına dair Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınacak yazı.

4- Şartname bedelinin ödendiğine dair makbuz (Aslı).

5- İhaleye iştirak eden tarafından ihale dosyasındaki tüm dokümanlar ve şartnamenin her sayfasına imza atılması zorundadır.

6- Geçici teminatın Belediye veznesine veya Vakıflar Bankası Söke Şube TR71 0001 5001 5800 7292 2966 74 iban nolu hesaba yatırıldığına dair makbuz veya banka dekontu (Aslı) Banka teminat mektubu verilmesi halinde, teminat mektubu kesin ve süresiz ayrıca teminat mektubunun aslı olacaktır.

7- İhale yasaklısı olmadığına dair taahhütname.

b- İhaleye katılacak tüzel kişilerden yukarıda istenilen belgelere ek aşağıda belirtilen belgelerde istenilmektedir;

8- Vergi kimlik numarası ve Tebligat için yasal adres bildirimi ibraz edilmesi gerekmektedir.

9- Tüzel kişi olması halinde, Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi veya Esnaf Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerinin ibraz edilmesi gerekmektedir. (Aslı)

10-Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin teklif vermeye ve ihale şartlarını yerine getirmeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli vekâletname ve imza beyannamesi (Aslı) ve imza sirküleri ibraz edilmesi gerekmektedir.

11- İsteklinin ortak girişim olması halinde şekli ve içeriği ilgili mevzuatlarca belirlenen noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ibraz edilmesi gerekmektedir.

12- İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevleri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir.

3. Kapalı Teklif Usulü ile yapılacak ihaleye katılacak olanlar yukarıda istenilen belgeler ile birlikte 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 37. Maddesi hükümlerine uygun olarak düzenleyecekleri teklif zarflarını en geç 25.06.2024 Salı günü saat 17.00'ye kadar Belediye Yazı İşleri Müdürlüğümüze alındı belgesi karşılığında teslim etmek zorundadır. İhale için verilecek teklif mektubunda belirtilecek meblağ rakam ve yazı ile okunaklı bir şekilde (silinti, kazıntı olmayacak) yazılacaktır. Komisyon Başkanlığına verilen teklifler herhangi bir sebeple geri alınamaz. Posta ile yapılacak müracaatlarda meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecektir. Teklif sahibi Encümen huzurunda hazır bulunmadığı takdirde teklif son ve kesin olarak kabul edilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.