TOKİ'nin 12 İldeki 76 Arsası Satışta!

TOKİ'nin 12 İldeki 76 Arsası Satışta!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yatırımcılara fırsatlar sunmaya devam ediyor. TOKİ 12 ildeki 76 arsasını bugün satışa çıkarıyor.

A+A-

TOKİ'nin Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul, İzmir, Konya, Ordu, Sivas ve Trabzon’da toplam 971.623,81 metrekare büyüklüğe sahip 76 adet arsası  743 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışta.

Satışa konu olan  TOKİ  arsaları konut, ticaret, turizm, sanayi, akaryakıt ve servis, küçük sanayi sitesi, depolama, spor tesisi, sosyal kültürel tesis, otel, üniversite, özel ilköğretim ve ortaöğretim niteliğinde.

TOKİ'nin 12 ildeki 76 arsası satışta

TOKİ müzayedesi bugün saat 13:30’da TOKİ’nin  Ankara  Bilkent’teki merkezinde ve TURYAP Genel Müdürlük Müzayede Salonu İstanbul adresinde gerçekleşecek.

İstanbul arsaları;

İstanbul Başakşehir ve Kâğıthane’de bakım ve akaryakıt tesis alanları niteliğindeki taşınmazlar yüzde 25 peşin 6 ay vade ile yine Başakşehir’de bulunan sosyal kültürel tesis alanları yüzde  15 peşin – 48 ay vade ile özel ilköğretim alanı ise peşin olarak satılacak.

Ankara arsaları; 

Ankara, Yenimahalle Yakacık’ta, küçük sanayi sitesi ve depolama alanı niteliğindeki 47 adet parsel yüzde 25 peşin 60 ay vade, Etimesgut Aşağıyurtçu’da üniversite alanı yüzde 15 peşin 48 ay vade ile özel ortaöğretim tesis alanı ise peşin olarak satışta. 

İzmir arsaları;

İzmir Bornova Doğanlar’da 135.750 metrekarelik,  toplu işyeri, ticaret, Belediye Hizmet Alanı, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı nitelikli taşınmaz yüzde 25 peşin 24 ay vade ile  İzmir  Konak Kültür Mahallesinde bulunan 12.826 metrekarelik Ticaret, Turizm, Konut ve Park alanı niteliğindeki taşınmaz yüzde  25 peşin – 24 ay vade ile satışta. 

Antalya arsaları;

Antalya Muratpaşa Bahçelievler’de 40.000 metrekarelik, ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz, yüzde 25 peşin 36 ay vade ile satışta. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.