Keşan Belediyesi'nin Eski Binası Ne Olacak?

Keşan Belediyesi'nin Eski Binası Ne Olacak?

Keşan Belediyesi'nin yeni binasına taşınmasıyla birlikte eski belediye binasının akıbeti de ilçenin en önemli gündem maddelerinden biri haline geldi.

A+A-

Keşan Belediyesi'nin yeni binasına taşınmasıyla birlikte eski belediye binasının akıbeti de ilçenin en önemli gündem maddelerinden biri haline geldi. Keşan Belediyesi, eski bina için vatandaşın görüş ve önerilerinin alınmasını kararlaştırıldı.

Keşan Belediye Başkanlığı bu amaçla boşaltılan eski belediye binası ile ilgili bir anket çalışması başlatacak. Eski bina ile ilgili olarak eski binanın ne biçimde değerlendirilmesi konusunda Keşan Belediyesi'nin www.kesan.bel.tr web sitesinin açılış sayfasına bir reklam konuldu.

Ankete katılmak isteyenlerin 30 Aralık 2016 tarihine kadar anket@kesan.bel.tr mail adresine düşüncelerini ve görüşlerini bildirebilecekleri açıklandı.

NASIL DEĞERLENDİRİLSİN? 

Keşan Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:;

“Keşan Belediyesi'nin Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksindeki yeni hizmet binasına taşınmasıyla boşalan, Atatürk Parkı karşısındaki eski hizmet binasının bulunduğu arsa için halkımızın görüşlerini bekliyoruz.

İmar Planı'na göre, ticaret+hizmet Alanı olan 2673 metrekare arsanın, zeminde 1550 metrekare inşaat alanı bulunuyor.

Söz konusu ticaret+hizmet Alanında, birden fazla bodrum kat yapılabiliyor ve bodrumlar emsale dahil olmuyor.

Tcaret+ hizmet alanında; büro, sergi salonu, çarşı, otel, sinema, tiyatro gibi kültürel tesisler, kafe, restoran, rezidans vb. birimler yer alabiliyor.

Bu imar durumuna göre, Keşan Belediyesi Eski Hizmet Binası arsasının ne şekilde değerlendirilmesini istersiniz?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.