ERA Türkiye’ye Güneydoğu’dan Yoğun Talep Geliyor!

ERA Türkiye’ye Güneydoğu’dan Yoğun Talep Geliyor!

2017 sonuna kadar net ofis sayısını ikiye katlamayı hedefleyen ERA Gayrimenkul Türkiye’ye Güneydoğu’dan yoğun talep geliyor. Özellikle, Gaziantep’ten talep alan ERA, vereceği franchise’ler sayesinde bölge insanına istihdam ve yatırım fırsatı sunacak.

A+A-

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, büyüme hedefi doğrultusunda ofis açarak gelişmeye devam ediyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin batı şehirlerinde yoğunlaşan ERA Türkiye, yoğun talep üzerine yönünü Güneydoğu illerine de çevirdi. 

Özellikle gerçekleştirdiği üretim ve ihracat hacmi ile ülke ekonomisine yön veren önemli şehirlerden biri olan Gaziantep’in emlak yatırımları açısından yüksek kar sağlayan bir il olduğunu vurgulayan ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Satış Direktörü Kadir Tümen, “Son aylarda bölgenin önemli şehirlerinden olan Gaziantep’ten ERA Gayrimenkul ofisi açmak için yoğun talep alıyoruz. Yeni açılan ERA ofisleri bölge gençleri için de yeni istihdam alanları sağlayacağını bildiğimiz için bölgeye yeni ofis açmayı çok önemsiyoruz. Güneydoğu’da öncellikle Gaziantep sonrasında ise Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır şehirlerinde iş ortaklıkları kurmak istiyoruz. 2017 yılında, bu bölgelerde eksik olan nitelikli gayrimenkul pazarlama ihtiyacını açacağımız ofisler ile gidermeyi planlıyoruz” dedi.

“Bölgenin yenilenmeye ihtiyacı var”

Terör olayları ve komşu ülke Suriye’de devam eden iç savaş nedeniyle zor bir dönemden geçen Güneydoğu Bölgesi’nin yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirten Baygan, “Önümüzdeki dönemde bu bölgemizde yeni ofisler açmayı planlıyoruz. Turizm açısından da önemli olan bölge, konut ve arsa yatırımlarında yüksek kazanç sağlıyor. 

Emlak sektöründe nitelikli çalışanları önemseyen bir yapılanma içindeyiz, eğitime verdiğimiz önemle bilinir bir kuruluş olduğumuz için ayrıca franchise ofisinde görev alan çalışanların nitelikli Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimi almasını sağlayacağız. 

Bu sayede Türkiye’deki bütün ERA danışmanları gibi profesyonel eğitimler ile yüksek kalitede hizmet sunan kişiler olarak Güneydoğu’daki ERA ofisleri de müşterilerine kaliteli hizmet sunacak” diye konuştu. 

Türkiye’nin ilk gayrimenkul akademisini Bağdat Caddesi’nde 400 m2'de kurarak birçok alanda eğitim verdiklerini belirten Kadir Tümen, sektörde bir ilk olan ‘ERA Clinic’ ve ‘ERA Coaching’ hizmetlerinin de dahil olduğu güçlü eğitim modeli geliştirdiklerini hatırlattı. 

Ayrıca farklı şehir ve lokasyonlardan gelen Brokerlar’ın network yapma fırsatı bulduğu ‘IntERActive Eğitim’ programını da sektöre kazandırdıklarını kaydeden Tümen, “Bu sayede Brokerlar’ımızı profesyonel eğitim almış ve yüksek kalitede hizmet veren kişiler olarak yetiştiriyoruz” dedi. 

Çok güçlü bir teknolojik altyapı kullanan ERA ofisleri, CRM sistemleri ve Microsoft ile yapmış oldukları iş ortaklığına ek olarak 360 derece otomasyonlu portföy sunumu sağlayan hizmetlere de sahip bulunuyor. Çalıştıkları ulusal ve uluslararası ajanslar ile birlikte dijital dünyada, yazılı basında, televizyon ve sanal reklamlarda ERA algısını arttıran ERA Gayrimenkul Türkiye, emin adımlarla sektörde öncü olma yolunda ilerliyor. 

Marka ruhunu yaratmak için yıl içerisinde bir araya gelen ERA ekibi, nitelikli markanın yanı sıra iş ortaklarına bir ‘İşletim Sistemi’ sağlıyor. Bu ‘İşletim Sistemi’ uygulayan ERA ofisleri, hızla organizasyon yapısını kurarak başarıya ulaşıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.