1. HABERLER

  2. EMLAK GÜNDEMİ

  3. Birikimevim Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na Sponsor Oldu
Birikimevim Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na Sponsor Oldu

Birikimevim Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na Sponsor Oldu

. Ege Üniversitesi’nde gerçekleşecek Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na ana sponsor olan Birikimevim, konuyu akademik boyutuyla da ele aldığını kanıtladı.

A+A-

Tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle sektördeki dinamikleri değiştirmek için yola çıkan Birikimevim, şimdi de Kentsel Dönüşüm ile ilgili çalışmalarıyla sektöre farklı bakış açısıyla baktığını kanıtlıyor.

 Türkiye’nin birçok kentinde gerçekleşen kentsel dönüşüm faaliyetleri için Birikimevim,  bu dönüşüm sürecine yeni nesil bakış açısıyla dahil oluyor. Kentsel Dönüşüm özelinde geliştirdiği projeksiyonunu 11 Aralık’ta İzmir’de ilk defa düzenlenecek Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nda detaylarıyla anlatacak olan Birikimevim,  sektörün dinamiklerini değiştirdiğini kanıtlıyor.  Kentsel Dönüşümde fark yaratacak çözümleriyle hem ev sahiplerinin hem müteahhitlerin sorunlarına çözüm önerisi sunan Birikimevim,  sempozyum kapsamında konuyu akademik boyutuyla da ele almaya hazırlıyor.

Kentsel dönüşüm sürecinin son yıllarda tüm dünyada akademik ve entelektüel çevrelerde yoğun bir şekilde tartışıldığını belirten Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, bu farkındalıkla Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na ana sponsor olduklarını söyledi. Birikimevim olarak kentsel dönüşüm ile ilgili tüm detayları sempozyum kapsamında kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyen Telli, bu konuda proaktif bir şekilde çalıştıklarını ve taraflara finansal çözümler sunduklarını söyledi. Osman Telli ayrıca, büyüme hedefleri doğrultusunda bir yıl içinde 60 şube ve bin kişilik personel sayısına ulaşmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.