Villanova Evleri

Ana Sayfa İnşaat Malzemeleri 'İs7anbul Reflekte' sonsuz sayıda desen yaratma imkânı tanıyor

'İs7anbul Reflekte' sonsuz sayıda desen yaratma imkânı tanıyor

Kale Boya’nın sedef efekti ve kadife dokuya sahip son kat iç cephe dekorasyon boyası ‘İs7anbul Reflekte’, içeriğindeki sedef ve özel dolgular ile ışığa ve bakış açısına göre değişen efektler oluşturuyor.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 02:56
'İs7anbul Reflekte' sonsuz sayıda desen yaratma imkânı tanıyor

İç cephede birçok yüzeyde kullanılabilen İs7anbul Reflekte, değişen parlaklığı ile mekanlara son derece zarif bir görünüm kazandırıyor. Kullanılan uygulama aleti, yöntemi ve kullanıcının hayal gücü doğrultusunda sonsuz sayıda desen yaratma imkânı sunan İs7anbul Reflekte, dekorasyonda farklılığa önem verenlerin ilgisini çekiyor.

Akrilik emülsiyon esaslı, solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmayan, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen son kat iç cephe dekorasyon boyası İs7anbul Reflekte; iç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine dekoratif etki yaratmak amacıyla ve ahşap, metal gibi yüzeyler üzerine dekoratif etki yaratmak amacıyla uygulanır.

1 ve 2,5 kg’lık plastik kovalarda satışa sunulan, silinmeye dayanıklı, kolayca temizlenen İs7anbul Reflekte, içeride oluşan nemi, dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
İleri Geri
Bu habere de bakabilirsiniz İnşaat Malzemelerinin Yüzde 35’ini Yurt Dışından Sağlıyoruz

İnşaat Malzemelerinin Yüzde 35’ini Yurt Dışından Sağlıyoruz

Kurumsal

İçerik

PROJELER

SEKTÖR TEMSİLCİLERİYukarı Çık